Нардепка від “Слуги народу” із Запоріжжя найняла собі власного чоловіка, що ремонтував машини

Народна депутатка від партії “Слуга народу”, яка займалася до нардепства шиттям ляльок вдома, після виборів не лише сама працевлаштувалася, а й взяла на зарплату в помічники власного чоловіка Олександра Нікітіна.

Він буде працювати її помічником на платній постійній основі за строковим трудовим договором. Інформація про чоловіка-помічника оприлюднена на офіційній сторінці Нікітіної на сайті Верховної ради, пише Запорізький центр розслідувань.

Також Нікітіна вказано в декларації депутата, як її чоловіка. Олександр вже кілька років займається ремонтом машин в Гуляйполі, за словами тамтешніх жителів. У реєстрі фізичних осіб є інформація про реєстрацію ФОПа Олександра Нікітін в лютому цього року, але вже 10 вересня він був знятий з обліку. Основним видом діяльності били вказані якраз ремонт і технічне обслуговування автомобілів.

Згідно ст. 34 ЗУ «Про статуті народного депутата України», народний депутат може мати до 31 помічника-консультанта – на платній основі, за сумісництвом або на громадських засадах. Вимоги до помічників невеликі, він повинен бути громадянином України, мати спеціальну середню або вищу освіту і володіти державною мовою. Прямої заборони на родинні зв’язки між нардепом і його помічників немає

Нікітіна стала переможницею по 82 ОВО – Запорізький, Гуляйпільський, Новомиколаївський, Пологівський і частини Оріхівського району.