На греблі розпочинають ремонт та заміну швів, обмежувати рух будуть до кінця літа

На сайті Запорізької міської ради з’явився проект рішення стосовно умов та обставин проведення ремонту дорожнього покриття Дніпровської ГЕС.

Сьогодні, о 17:00 розпочнуться ремонтні роботи, що триватимуть, за попередніми розрахунками до 30 серпня. Враховуючи хаос, що виник минулого року через ремонт цієї ділянки дороги, журналісти Regionnews поцікавилися в адміністрації філії Дніпровська ГЕС, як буде проходити ремонт та яких заходів будуть вживати, щоб уникнути повторення минулорічної ситуації.

Начальник ділянки автодорожнього переїзду Євген Леонідович повідомив:

“Починаємо працювати сьогодні о 17:00, роботи будемо проводити цілодобово у три зміни, щоб якомога швидше виконати завдання. Перекривати будемо щоразу лише одну четверту дороги. Тобто, якщо у нас є по дві смуги в обидва боки, то три з них буде працювати постійно, це повинно вплинути на кількість машин у заторах. На ділянці будуть чергувати патрульні, вони регулюватимуть рух. Сьогодні перекриваємо одну смугу з правого берега в місто.”- розказав Євген Леонідович.

У даному випадку ремонт будуть проводити не такий, як минулого року – це буде заміна деформаційних швів. Старі деформаційні шви будуть демонтованими, відбудеться заміна та залив бетону, далі установка швів та асфальтування.