Додаток «все в одному»: українці розробили безкоштовну платформу для знайомств та пошуку попутників на івенти

Фото: 2event.com

Ідея допомогти людям знайомитися та знаходити попутників, коли вони йдуть чи їдуть з іншого міста на один і той же івент, була очевидною. Навіщо люди відвідують заходи? Щоб відпочити, корисно й цікаво провести час та заради спілкування.

Саме з бажання дати відвідувачам можливості знайомитися, шукати попутників й співмешканців на івенти ще до їх початку та об’єднати ці функції в одному сервісі й почалася історія створення компанії 2Event.

«Ідея програми для знайомств та пошуку попутників виникла, коли мене запросили в журі на івент HappyFarm, – розповідає засновник компанії Ярослав Максимович. – Нагадаю, вони розташовані в селі Щасливе, під Борисполем. Так от, я приїхав зі Львова на поїзді, потім добирався на таксі до цього Щасливого, входжу в кімнату – і бачу, що за столом сидить мій колега, теж львів’янин. Він також вранці приїхав спочатку потягом, а потім на таксі. І я розумію, що ми могли їхати разом, і у нас багато спільних тем для розмов. Цікаво, що крім нього, на тому ж івенті я познайомився ще з трьома стартаперами зі Львова, які теж приїхали різними нічними потягами, а зустрілися тільки тут. Ось так прийшло розуміння того, що попутників треба групувати навколо подій. Чи навіть навпаки – будь-який захід вже групує людей, які хочуть знайомитися з однодумцями. Просто треба дати людям інструмент, який їх об’єднає. Цим інструментом і став додаток 2Event», – каже Ярослав Максимович.

2Event.com – не тільки платформа з афішею найцікавіших подій, де можна онлайн придбати квитки на заходи з мінімальним сервісним збором від 2,5%. 2Event має ще декілька унікальних для української івент-індустрії функцій, що реалізовані в одному безкоштовному додатку.

2Event – все й одразу

Зараз за допомогою додатку 2Event відвідувачі координуються між собою ще до початку івентів. Люди приєднуються до своєрідної соцмережі учасників події, знаходять компанію однодумців для поїздки або спільного проживання у готелі. Крім цього учасники призначають один одному зустрічі та продовжують спілкуватися до та після офіційної програми заходу. Люди ніби створюють тимчасову онлайн-спільноту навколо події. Адже купуючи будь-які квитки на івенти, ми також платимо за корисно проведений час та цікаве спілкування.

Фото: 2event.com

Як це працює?

Достатньо завантажити безкоштовний мобільний та зачекінитися на подію, що вас цікавить. Далі створіть план своєї поїздки – додайте свій потяг, готель, чи зареєструватись із своїм автомобілем. Інші користувачі бачитимуть вас у списку відвідувачів події та розумітимуть на чому ви їдете, де оселитеся та куди підете. Чому б не скоординуватись, якщо вам по дорозі?

Як працює призначення зустрічей між учасниками:

  • Завантажте безкоштовний додаток 2Event.
  • Авторизуйтесь в додатку через Fb, Google, e-mail.
  • Знайдіть у списку подію, що вас цікавить.
  • Зачекінтеся на івенті, натиснувши кнопку «Я йду». Вам відкриється повний список відвідувачів.
  • Виберіть користувача, перейдіть на його профайл і натисніть «Призначити зустріч».
  • Оберіть час, на який хочете призначити зустріч.
  • Дочекайтесь підтвердження. Якщо запрошення прийнято – система бронює для вас столик на 15 хвилин для особистої бесіди.
Фото: 2event.com

Тож визначайтеся з напрямком, бронюйте квитки, знаходьте попутників і сміливо вирушайте у подорож. А додаток 2Event стане універсальним мобільним інструментом організації вашого дозвілля.

Про Vitaliy Ocheret 320 Статті
Редактор рубрик "Культура","Спорт", "Світ" та засновник музичного блогу "Red Indian on Black Motorcycle".