Компанія ЗапоріжОілГруп оголосила про старт громанського контролю за якістю та сервісом

Сепеціальний проект готували протягом тривалого часу, а вчора оголосили про його старт.

Основну функцію контролера надано громадській організації Helper Запоріжжя на чолі з Данилом Щербаковим. З останнім підписано довготривалий договір, згідно якого команда Helper матиме право спостерігати, аналізувати та висловлювати зауваження стосовно якості самого палива та сервісу для клієнтів мережі.

Згідно укладеного договору про партнерство, ГО «Helper Запоріжжя» бере на себе громадський і соціальний контроль над нашою компанією.

Данило Щербаков і команда Helper в праві відвідувати в будь-який час доби всі наші об’єкти продажів, зберігання, лабораторію. Відстоювати інтереси наших клієнтів і просто громадян. У праві робити критичні та інші зауваження щодо якості сервісу і обслуговування на наших торгових об’єктах.

Всі рекомендації та зауваження Helper Запоріжжя в особі Данила Щербакова по сервісу та обслуговування клієнтів, підлягають негайному виконанню під контролем HelperЗапорожье.

Ми пишаємося тим, що впливова Громадська організація Helper Запоріжжя на чолі з Щербаков Данил “Helper” прийняла нашу пропозицію і тепер готова незалежно захищати Ваші інтереси, наші дорогі клієнти – сказано на сайті компанії ЗапоріжОілГруп.

Президент компанії Олег Сєровський з цього приводу висловив сподівання, що співпраця з громадськими контролерами зможе забезпечити більш широке розуміння потреб та очікувань клієнтів.