Спалилися: російська делегація попросила світ покарати Україну за вбивство живого блогера

На конференції ОБСЄ Росія офіційно вимагала покарати Україну за вбивство російського блолега Шарія, який на разі живий та здоровий.  Блогер, про якого згадали росіяни має різку антиукраїнську позицію. Про це пише у соціальній мережі Facebook   виконавча директорка Інституту масової інформації Оксана Романюк.

Це істерика. Міжнародна конференція ОБСЄ, після нашого виступу пішли кучкою виступати путінські маріонетки – дружина Клименка, співробітниця холдингу Весті яка виступила від кишенькового клименківського ГО, та дружина Шарія, в одязі від найдорожчих світових брендів. Російська делегація їм активно аплодувала. А потім у своєму виступі росіяни призвали покарати Україну за убивство Шарія. Видно мали на увазі Шеремета, але я б на місці шарія дуже напряглась)) малолішо, може методичку переплутали – написала журналістка.

Міжнародна конференція проходить у Варшаві просто зараз. Як зазначає Оксана Романюк, російська делегація вочевидь спросто сплутала загиблого українського журналіста Шеремета з російським Шарієм. Втім, вона підкреслює, на місці Шарія вона б добряче напружилася.