У Росії в 30-градусний мороз люди страйкують проти виборів Путіна

РФ

У Росії сьогодні, 28 січня, выдбуваються акції протесту опозиційного політика Олексія Навального – “Страйк виборців”, метою якого є переконати виборців не ходити на вибори президента РФ у березні. Про це повідомляє “ТСН”.

На Далекому Сході акції вже закінчилися – в Південно-Сахалінську, Магадані і Владивостоці. Зазначається, що люди вийшли, незважаючи на сильний мороз.

Так, в Барнаулі було -30 градусів морозу. А у Якутську прихильники Навального вийшли на мітинг в -45. 

У більшості міст акції були непогоджені з владою. Прес-секретар Навального Кіра Ярмиш повідомила, що за минулий тиждень поліція прийшла до 78 з 84 регіональних штабів. Поліцейські проводили обшук, щоб вилучити листівки та інші матеріали через” заклики до несанкціонованого мітингу”.

У “ОВД-Инфо” повідомили про затримання на акціях. Так, в Южно-Сахалінську учасницю акції затримали, звинувативши її в тому, що вона закрила обличчя шарфом. У Березниках у Пермському краї співробітницю штабу Навального затримали з листівками, але потім відпустили. Начальника штабу в Кемерово Ксенію Пахомову затримали, зупинивши таксі, в якому вона їхала на акцію.

На організатора акції в Южно-Сахалінську Степана Лосєва склали протокол про порушення порядку організації мітингу і поширення агітаційних матеріалів (це порушення виборчого законодавства, хоча Навального до виборів не допустили).

Також у Навального повідомили, що поліція зайшла до його Фонду боротьби із корупцією нібито через дзвінок про бомбу в приміщенні.

Правоохоронці розпиляли двері. Пізніше поліція заявила, що ведучий прямого ефіру акцій Дмитро Нізовцев сам подзвонив і “заклав” бомбу в офісі ФБК.

Усього в Росії було затримано 27 осіб. В основному це учасники акцій в Кемерово і Томську.

Нагадаємо, Навального не допустили до виборів на пост президента Росії через судимість. Сам російський опозиціонер зазначає, що має право висуватися, оскільки не перебуває у в’язниці. Він

Опозиціонер Навальний анонсував всеросійський бойкот виборів президента
закликає всіх свідомих громадян РФ бойкотувати вибори, які відбудуться 18 березня 2018 року, де знову, вже вчетверте, візьме участь Володимир Путін.

Про Vitaliy Ocheret 320 Статті
Редактор рубрик "Культура","Спорт", "Світ" та засновник музичного блогу "Red Indian on Black Motorcycle".